Financiering

De lening proces stap voor stap

  • Wij helpen u met uw lening aanvraag aan DNB Luxemburg welke processen en beveelt krediet kwestie.
  • U ontvangt een lening verbintenis die moet worden ondertekend en geretourneerd aan DNB Luxemburg en vooraf betaald voor de rit.
  • Landmeters firma voert waardering van het onroerend goed. DNB Luxemburg advocaat verzekert de kwaliteit van de woning kan worden gehypothekeerd.
  • De bank die de lening overeenkomst op basis van de laagste van de aankoopprijs en waardering. Dan open account voor u in DNB Luxemburg.
  • Datum van notaris vergadering is ingesteld voor de voltooiing van de splitsing en hypotheek vestiging. De bank stuurt het geleende bedrag aan de klant rekening bij de bank advocaat en ze sturen de rest van het eigen vermogen. Advocaat van de bank is verantwoordelijk settlement vergadering.
  • U kiest zelf of u de persoon aan de vergadering of brengen op uw advocaat, die tekent namens u.

Kosten voor vestiging van het pandrecht in Spaans onroerend goed

De volgende in het algemeen geldt voor de berekening van de externe kosten in Spaans onroerend goed:

Oprichting van hypotheek ca. 5,3% van het geleende bedrag.

De bank transactiekosten van ten minste 1750 euro of 1% van het geleende bedrag zijn extra.

Nodige documentatie

Als u een aanvraag voor een hypotheek in Frankrijk of Spanje om uw droomhuis te financieren? Hier is een overzicht van wat documentatie die u moet verstrekken.

Individuen

  • Laatste salaris
  • de laatste 3 jaar van de belastingaangiften voor alle leningen eigenaars
  • kopie paspoort (en)
  • aanbevelingsbrief van uw belangrijkste bank

Vennootschap

  • laatste salaris
  • de laatste 3 jaar van de belastingaangiften voor alle leningen eigenaars
  • bedrijf laatste 3 jaar rekeningen en bewijs van inschrijving
  • kopie paspoort (en)
  • aanbevelingsbrief van uw belangrijkste bank

Voor het verstrekken van leningen aan het bedrijf eiste een garantie van belangrijkste aandeelhouder van het bedrijf.

Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es