Fotografie

Dit is een optionele service voor degenen die willen een meer omvattend blootstelling van hun eigendom.

Vanwege de enorme concurrentie op dit gebied, is het belangrijk presenteren hun eigendom in de best mogelijke manier. WIJ kunnen geen afbeeldingen laten liggen maar de afbeeldingen om te pronken met het onroerend goed in een dergelijke meeste aantrekkelijk mogelijke manier, zodat meer komen kijken het huis.

Dit zijn de verschillende producten die wij kunnen bieden:

  • De styling van het huis
  • 360 graden uitzicht
  • Luchtfotografie
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es