Notar Spania Megling S.L - Real Estate - Costa Blanca - Spanje

Welkom bij Notar Spain SL makelaardij, makelaar met meer dan 20 jaar ervaring in het bouwen, kopen en verkopen van onroerend goed aan de Costa Blanca.

U kunt ons vinden in C / Ruperto Chapi, Bldg. Albir Center, Local 6 in Albir.

Wij staan voor u klaar om u te helpen met alles, van het kopen en/of verkopen van onroerend goed aan de Costa Blanca.

See all our latest films on YouTube HERE

Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es