Notar Spania Megling S.L - Eiendomsmegler - Costa Blanca - Spania

Velkommen til Notar Spania megling S.L, eiendomsmegler med over 20 års erfaring innen bygging, kjøp og salg av eiendom på Costa Blanca.

Du finner oss i C/Ruperto Chapi, Edif. Albir Center, Local 6 i Albir.

Vi står til din tjeneste, for å hjelpe deg med alt innen kjøp og/eller salg av bolig på Costa Blanca.

 

Se alle våre filmer på YouTube HER

Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es