NO1082 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO1082
Pris 499.000€
Status: Byggeprosjekt
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 150 m2
Tomt 700 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition

Kommentarer

Dette byggeprosjektet er klar for bygging, og eieren kan selv være med å gjøre justeringer underveis. Boligen bygges i rolige omgivelser i Alfaz del Pi, i nærheten av den norske skolen og den norske klubben. Standaren på boligen blir høy, med norske kvaliteter innen nybygg. Ta kontakt med oss for å få vite mer om denne boligen!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es