NO1097 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO1097
Pris 1.050.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 5
Bad: 3
M2 500 m2
Tomt 4987 m2

Møblert Ja
Energy RatingUnder Prosess
Oppføringsår  1988

Eiendoms orientering:

Fasiliteter: Garasje - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Fantastisk flott bolig i La Nucia til salgs, i nærheten av den engelske skolen. Det er et rolig strøk og likevel i nærheten av butikker og restauranter. Boligen har eget utekjøkken, basseng, jacuzzi, stort uteområde og 3 garsjer. Må sees!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es