NO1155 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO1155
Pris 236.250€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 400 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition

Kommentarer

Stort og flott hus til salgs i La Nucia. Det er kort vei til butikker, restauranter og skoler. Boligen har flott uteområde, med utekjøkken, svømmebasseng og jaccuzi. Det er panorama utsikt fra Benidorm til Calpe.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es