NO3070 - Villa - Calpe - Til salgs -

Ref. NO3070
Pris 465.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 2
M2 256 m2
Tomt 846 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Gjest App.

Kommentarer

Fantastisk villa, bygget i 2005, ligger i et grønt boligområde i Calpe, med fantastisk hav- og fjellutsikt for salg.

Huset er bygget i høy presset betong blokker (Yton), svært isolerende, holder det varmt inne om vinteren og kjølig om sommeren.

Det er to adkomstveier til huset.

Boligen er på to nivåer, med hver 117 m2 og hver etasje har egen inngang, så du har muligheten til å leie ut en leilighet og bo i den andre.

Den øverste etasjen består av en leilighet i loft-stil med marmor peis.

Den andre leiligheten har også pellets ovn, som er varm og koselig om vinteren.

Hele huset har gulvvarme og aircondition, høy kvalitets vinduer og kjeramiske fliser av høy kvalitet.

Foruten fint stort bassengområdet med utendørs dusj, har du et fullt utstyrt sommerkjøkken med utegrill.

Rundt i huset det er flere terrasser og hagen har automatisk vannings system.

Må sees!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Calpe
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es