NO3211 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3211
Pris 840.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 4
M2 349 m2
Tomt 450 m2

Møblert Nei
Energy Rating

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Oppvarming og air-condition

Kommentarer

Flotte boliger beliggende i Albir under oppføring, og blir ferdigstilte sommeren 2017
6 Eksklusive moderne design villaer med private selvrensende bassenger. Villaene har egen heis, som går fra garasje anlegget og helt opp til takterrassene. Flotte tomter, fra 408 m2 til 563 m2. Med boligareal på mer enn 500m2 og store terrasser på mer enn 200m2. Alle boligene har 4 soverom med innebygget garderobeskap, 4 fullt utstyrte bad, 42 m2 stue med dobbel høyde under taket, fullt utstyrt kjøkken, inkludert topp moderne hvitevarer. Hovedsoverom på hele 34 m2, med bad som inneholder både dusj og badekar. Privat garasje for 2 biler og egen parkeringsplass på tomten. Disse boligene blir bygget med god isolasjon, i henhold til europeiske forskrifter. Og materialer i topp kvalitet. Alle husene har store vinduer for å dra nytte av alt lyset og den fantastiske utsikten fra Sierra Gelada og omgivelsene rundt. Gulvvarme og varm/kald aircondition. Hver bolig blir installert med topp moderne automatiseringssystem, som styres fra nettbrett eller telefoner, samt solcellepanel installasjon. Utmerket beliggenhet, i sentrum av Albir,  100m til hovedgaten.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 606 217 292
         
valerie@notar.es