NO3248 - Villa - Javea - Til salgs -

Ref. NO3248
Pris 495.000€
Status: Byggeprosjekt
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 3
M2 200 m2
Tomt 1000 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Villa La Guardia

Høy kvalitets villa i moderne stil som består av store åpen stue og kjøkken, 3 soverom og 3 bad. 8m x 4m basseng med romslig og flat terrasse. Utstyrt kjøkken med innebygd komfyr og kokeplate. Huset inneholder også gulvvarme og pre-installasjon for air condition. Villaen kommer også med vår toppmodell innebygde Home Automation system, LED-belysning og en elektrisk garasjeport for parkering av opp til 2 biler.  3 soverom,  3 bad,  200m² bygget,  1000m² tomt,  8m x 4m svømmebasseng,  Gulvvarme,  Pre-installasjon A / C,  Home Automation System,  LED lys,  moderne stil,  fredelig beliggenhet.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Javea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es