NO3249 - Villa - Javea - Til salgs -

Ref. NO3249
Pris 1.100.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 5
M2 390 m2
Tomt 1700 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Villa Rafalet

Tomt 1700 kvadratmeter

Bygget 390 kvadratmeter

4 soverom

5 bad

Fantastisk nytt  prosjekt på hele 390m2 på en vakker 1700m2 privat tomt med utsikt over Montgo og dalen. Topp kvalitet på konstruksjon, for å nevne noe: inkludert air-conditioning, gulvvarme, 4 soverom alle med eget bad, garasje for 3 biler, kino rom, treningsrom og innendørs basseng med omkledningsrom. Hageområde har et "infinity" basseng på en stor terrasse med tilgang fra salongen. Hvis du er ute etter en moderne villa med store glassflater, men fortsatt ønsker privatliv med en sentral beliggenhet - dette er det.

Video
Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Javea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es