NO3250 - Villa - Javea - Til salgs -

Ref. NO3250
Pris 695.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 203 m2
Tomt 1174 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

VILLA ALTAIR

Villaen ligger i den eksklusive urbanisasjonen Piver, som er en del av den vakre byen Jávea på Costa Blanca. Det har en utmerket beliggenhet, drar nytte av privatliv, samt enkel tilgang til byen, stranden og alle fasiliteter. Bygget etter de høyeste standarder, utvendig design av VILLA Altair, med sin naturlige stein og treelementer, integrerer vakkert inn i Middelhavet hage og omgivelser på 1174 kvm tomt. Den romslige innvendige plassen er fordelt over 2 etasjer på totalt 203m2,  og starter med hovedinngangen, som ligger i første etasje, åpner denne moderne villa opp til en romslig, lys stue og spisestue, med et integrert, fullt utstyrt kjøkken og separat vaskerom. Ved siden av åpen planløsning  finner vi også en stor en-suite soverom med walk-in garderobe. En trapp fører til andre etasje med to doble soverom, deler en stor familie bad. Hvert soverom har egen utgang til terrasse. Hvert rom i første etasje har tilgang til romslig terrasse og hage. Terrassen har eget senket chill out område rett ved det vakre evighetsbassenget, og skaper et perfekt sted å slappe av og nyte. Alle rommene  har fantastisk utsikt over dalen Jávea og Montgo nasjonalpark. Huset inneholder komplett hjemmeautomasjon, air conditioning, gulvvarme, LED-belysning og dobbeltvinduer. Denne villaen overlater ingenting til å være ønsket, og er designet til de høyeste standarder. Alle design kan endres.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Javea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es