NO3252 - Villa - Javea - Til salgs -

Ref. NO3252
Pris 750.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 3
M2 242 m2
Tomt 1069 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

VILLA ELERA

Villaen ligger i den eksklusive urbanisasjonen Piver, som er en del av den vakre byen Jávea på Costa Blanca. Det har en utmerket beliggenhet, drar nytte av privatliv, samt enkel tilgang til byen, stranden og alle fasiliteter. Den utvendige designen av VILLA ELERA med sin moderne design kontrastflislagte vegger og store glassflater, integrerer vakkert inn Middelhavshagen og omgivelsene av 1060 kvm tomt. Den romslige innvendige plassen er fordelt over 2 etasjer på totalt 242 kvm starter med hovedinngangen, som ligger i første etasje, åpner denne moderne villa opp til en romslig, lys stue og spisestue, med en integrert fullt utstyrt kjøkken med separat vaskerom. I tilleg til det åpne plan areal er 1 stort soverom med en-suite. En trapp fører til andre etasje med 3 ytterligere soverom, ett med eget og en familie bad. Alle soverom har en stor privat terrasse, Alle rom i første etasje har tilgang til romslig terrasse og hagen med evighetsbasseng, og skaper et perfekt sted å slappe av. Alle rommene har fantastisk utsikt over dalen Jávea og Montgo nasjonalpark og fjernt utsikt over Middelhavet. Huset inneholder komplett hjemmeautomasjon, air conditioning, gulvvarme, LED-belysning og dobbeltvinduer. Denne villaen overlater ingenting å være ønsket og er designet og bygget etter de høyeste standarder. Alle design kan endres.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Javea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Roel Klaui

Tel. +34 606 377 807
       
rklaui@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es