NO3283 - Villa - Javea - Til salgs -

Ref. NO3283
Pris 5.600.000€
Status: Ny bolig
Type eiendom Villa

Soverom 5
Bad: 5
M2 1000 m2
Tomt 2060 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Oppføringsår  2017

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod - Gjest App.

Kommentarer

AMBOLO. Denne villaen har blitt designet for å maksimere den spektakulære utsikten, og skaper et luksuriøst miljø, maksimere både lys og rom. Villaen er beliggende i et flott hageanlegg, perfekt tilrettelagt for tomten. Det ekstraordinære designet av villaens struktur gir det et overjordisk luftig preg, takket være de skjulte søyler og gulv til tak glassert fasader som åpner villaen til Middelhavet. Villa AMBOLO ligger fantastisk til ved frontlinjen,  115 moh, orientert mot Middelhavet både på øst og sørvest side. Villaen har flott utsikt over Ambolo Beach og Adella.

* 2,060m2 TOMT

* 1000m2 KONSTRUKSJON (inkludert terrasser)

* FØRSTE LINJE TOMT (115m over havet)

* Fem soverom, alle med eget bad

*  EGEN Leilighet FOR HUSHJELP med egen inngang

* To garderober

* INNENDØRS SVØMMEBASSENG

* Dampbad og STEAMEDUSJ

* GYMNASTIKKSAL

* PARKERING TIL TRE BILER I KJELLEREN

* Intern heis som forbinder alle etasjer

* SOMMER KJØKKEN

* CHILLOUT SONE VED BASSENGET

* 21m LONG, 80m2 infinity svømmebasseng

* VANNINGSANNLEGG OG BELYSNING FOR HAGEN

Klimaet i Javea er solfylt, med med mer enn 300 soldager i året og en gjennomsnittstemperatur på 27C om sommeren og 17C om vinteren, noe som favoriserer praktisering av uteaktiviteter som igjen har fått området til å satse på golfbaner, tennisbaner osv. Rikt båtliv flotte muligheter til  turgåing med flere turstier. Mindre enn en times kjøretur til Alicante og Valencia flyplasser.

Video
Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es