NO3301 - Villa - La Nucia - Verkoop -

Ref. NO3301
Prijs 1.395.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 2
Badkamers: 5
Woning meters: 625 m2
Meter perceel: 1566 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Roel Klaui

Tel. +34 606 377 807
       
rklaui@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es