NO3301 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3301
Pris 1.395.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 2
Bad: 5
M2 625 m2
Tomt 1566 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

En helt utrolig og moderne villa til salgs. Denne villaen har alt du kan tenke deg. Elektrisk gulvvarme, heis, eget bad, walk in garderobe, safe, vinkjeller, kino, spillerom, saltvannsbasseng med jacuzzi, 2 kjøkken, pluss utendørs kjøkken. Garasje for opptil 6 biler, stor tropisk hage, overvåkingskameraer og alarm. Denne vakre villaen kan brukes for bedriftsmøter, familiefester eller som en familiebolig. Kvaliteten er av den høyeste standard. En helt fantastisk eiendom!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Roel Klaui

Tel. +34 606 377 807
       
rklaui@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es