NO3303 - Villa - Calpe - Verkoop -

Ref. NO3303
Prijs 1.970.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 4
Badkamers: 4
Woning meters: 454 m2
Meter perceel: 1090 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating C
Bouwjaar:  2012

Oriëntatie: - Deze

Anlagen: - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Calpe
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es