NO3303 - Villa - Calpe - Til salgs -

Ref. NO3303
Pris 2.850.000€2.700.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 4
M2 454 m2
Tomt 1090 m2

Møblert Ja
Energy Rating C

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Vi tror bildene fortelle alt om denne fantastiske villaen. Dette er en drømmebolig. Åpne stue/kjøkken, 4 soverom, 4 Bad, walk in i garderoben, takterrasse med jacuzzi. Delvis møblert. En fantastisk utsikt over Middelhavet og Calpe klippen. Ikke så langt til sentrum av Calpe. Denne må sees.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Calpe
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es