NO3317 - Leilighet - Altea - Til salgs -

Ref. NO3317
Pris 595.000€449.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 3
Bad: 2
M2 127 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Felleskostnader  1948€ / Annual
Oppføringsår  2000

Eiendoms orientering: - Sørvest

Fasiliteter: Garasje - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

En toppmoderene leilighet i Altea med panoramautsikt for salg.  Det er tre soverom og to bad i leiligheten.  Hvitevarer på kjøkkenet er fra Miele. En stor garasje med plass till tre biler. Leiligheten ligger i en fasjonabel urbanisasjon i nærheten til golfbanen. Stort uteområde med flere basseng og et stort deilig grøntområde. Fra det store  og åpne kjøkkenet/hverdagsrommet kan man gå direkte ut på den store herlige terrassen som ligger sydvendt. Herifra ser man middelhavet, Altea, Albir, Benidorm og de fantastiske fjellene som ligger like bak urbanisasjonen. 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es