NO3320 - Villa - Benidorm - Verkoop -

Ref. NO3320
Prijs 2.250.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 5
Badkamers: 6
Woning meters: 740 m2
Meter perceel: 1020 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Deze exclusieve villa van spectaculair minimalistisch ontwerp ligt in het mooie gebied van de Sierra Dorada in Benidorm, waar u van alle delen van de villa een prachtig uitzicht over de stad Benidorm, het strand en de zee kunt genieten. Het huis van 740 m2 is verdeeld over drie verdiepingen. Op de begane grond een garage van 93 m2 met capaciteit voor vier voertuigen en de motor kamer. Op de eerste verdieping bevindt zich de woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, een overdekt terras en een aparte slaapkamer met een eigen badkamer. Op de tweede verdieping is de slaapkamer met eigen badkamer en nog 3 slaapkamers, elk met een bijbehorende badkamer. Het perceel van 1020 m2 heeft een 'oneindig' zwembad omgeven door houten terrassen en tuinen en chill out. De woning is volledig uitgerust met technologie die u in staat stelt om door middel van perifere mechanismen airconditioning en vloerverwarming in elke kamer te veranderen, binnen- en buitenverlichting, jaloezieën, gordijnen, ......Kortom deze fantastische villa is beslist een bezoek waard!


Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - Benidorm
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Roel Klaui

Tel. +34 606 377 807
       
rklaui@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es