NO3320 - Villa - Benidorm - Til salgs -

Ref. NO3320
Pris 2.250.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 5
Bad: 6
M2 740 m2
Tomt 1020 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Denne eksklusive villaen med spektakulær minimalistisk design ligger i det privilegerte området Sierra Dorada i Benidorm, hvor du kan nyte fantastisk utsikt over byen Benidorm, stranden og havet fra alle deler av eiendommen. Huset på 740 m2 er fordelt over tre etasjer, i 1. etasje,  garasje på 93 m2 med kapasitet til fire biler og  teknisk rom. I første etasje er stuen, fullt utstyrt design kjøkken, en overbygd terrasse og et separat soverom med eget bad. I andre etasje er hovedsoverommet med eget bad og 3 soverom til,  hver med tilhørende bad. Tomten på 1020 m2 har et "infinity" svømmebasseng omgitt av treterrasser og hager og chill-out område. Eiendommen er fullt utstyrt med teknologi som gjør at du kan bla. styre klimaanlegg og gulvvarme uavhengig i hvert rom, innendørs og utendørs lys, persienner, gardiner... Du må se denne fantastiske eksklusive villaen!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Benidorm
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es