NO3359 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3359
Månedlig Lei Pris 1.400€
Ukentlige Leie Pris Fra 900€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 3
Bad: 2
M2 85 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Lekker hjørneleilighet til leie i Lux Albir

Leiligheten består av tre store soverom, to bad, stue, åpent kjøkken og koselig terrasse.

Hoved soverom har eget bad og direkte utgang til terrassen. Moderne og lyse møbler. Kjøkkenet er bra utstyrt.  Internett og tv med norske kanaler er inkludert i prisen. Direkte tilgang til garasjen med heis. Fint felles område med basseng, solsenger, lekepark og bocciabane.

Gangavstand til alle fasiliteter. 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es