NO3371 - Leilighet - Altea - Utleie -

Ref. NO3371
Ukentlige Leie Pris Fra 500€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 3
Bad: 2
M2 105 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Møblert

Kommentarer

Lekker  leilighet til leie på strandpromonaden i Altea.

Lys og moderne med tre store soverom, to bad, stue, bra utstyrt kjøkken og terrasse med fantastisk utsikt over middelhavet. Hovedsoverom har dobbeltseng og eget bad. Det ene gjesterommet har dobbelt seng som man kan også gjøres om til to enkle senger og det andre gjesterommet har en køyseng. Stuen har god sofakrok med stort TV og spisekrok til 6 personer. Det er installert fiber internett i leiligheten. Fin beliggenhet midt på den koselige strandpromonaden i Altea og har gangavstand til alle fasiliteter.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Roel Klaui

Tel. +34 606 377 807
       
rklaui@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es