NO3406 - Villa - Alfaz Del Pi - Verkoop -

Ref. NO3406
Prijs 870.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Woning meters: 300 m2
Meter perceel: 1627 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Anlagen: - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte

Comentaren

Zeer grote vrijstaande en goed onderhouden familie villa met 5 slaapkamers in een rustige buurt slechts 300 meter van collegio britannica. Deze villa heeft alleen een begane grond en is daardoor geschikt voor ouderen. Alle vloeren zijn van marmer. Deze villa heeft een solarium, wijnkelder, speelzaal, voetbalveld, kinderspeelplaats, alarminstallatie, jacuzzi en er zijn overal inbouwkasten. De zeer grote tuin heeft een automatische besproeing. Er is een grote keuken en een groot prive zwembad met veel privacie. Verder is er gelegenheid om 4 autos te parkeren. Het heeft airconditionering en centrale verwarming. In de tuin is een barbecue ruimte en er zijn vele terrassen. Kortom deze villa is van alles voorzien en moet beslist eens gezien worden om zijn schoonheid te bewonderen!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es