NO3406 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3406
Pris 870.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 5
Bad: 3
M2 300 m2
Tomt 1627 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Stor frittliggende og godt vedlikeholdt familie villa med 5 soverom i et rolig område bare 300 meter fra den engelske skolen i Alfaz del Pi. Denne villaen har alt i første etasje og er derfor egnet for eldre. Alle gulv er av marmor. Denne villaen har et solarium, vinkjeller, spillrom, fotballbane, lekeplass for barn, alarmsystem, boblebad og det er mange garderober. Den meget store hagen har et automatisk vanningssystem. Det er et stort kjøkken og et stort privat basseng med mye privatliv. Det er også mulighet til å parkere 4 biler. Boligen har klimaanlegg og sentralvarme. I hagen er det et grillområde og det er mange terrasser. Kort sagt, denne villaen har alt du ønsker, og må definitivt bli sett å bli beundre for sin skjønnhet!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es