NO3407 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3407
Pris 479.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 3
M2 240 m2
Tomt 580 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

En romslig villa med 3 soverom og 3 bad som ligger i et rolig område i Albir. Boligen Har er en herlig terrasse ved hovedinngangen til huset. Stor stue med ildsted og innebygd terrasse som ville kunne bli en nydelig spisestue. Stort kjøkken med tilgang fra salongen. Alle 3 soverom er store, har et eget bad. Et innebygd fullt utstyrt kjøkken for utendørs BBQ ved garasjen. Den har en separat bygning som ble brukt som et treningsstudio, men kan bli endret til et gjestesoverom for eksempel. Det er oppvarmet, saltvanns svømmebasseng. En flott takterrasse for soling med inngang innenifra i huset. Definitivt verdt å se.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es