NO3408 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3408
Pris 239.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 2
Bad: 2
M2 100 m2
Tomt 450 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer
En godt vedlikeholdt tomannsbolig med 2 soverom og 2 bad til salgs. Eiendommen ligger i er herlig og rolig boligområde. Nye gulv fliser over alt inne og ute. Hovedbad har gulvvarme. Sikkerhetsdører og alarmsystem. Privat utendørs stue med fullt utstyrt kjøkken med kjøleskap og oppvaskmaskin. Peis i stuen, åpent kjøkken og separat spisestue. Det er 2 innganger til huset. Veldig lett å tilrettelegge for rullestolbruk. I tillegg finnes det en ny terrasse bygget på baksiden av eiendommen. Også en liten vinterhage som kan brukes som gjesterom. Hagen er stor nok til å bygge eget svømmebasseng. Det er et stort felles svømmebasseng og tennisbane i urbanisasjonen. Det er en flott restaurant, bar og et velværesenter samt frisør etc. innen gangavstand. Kontakt oss for visning!

 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es