NO3435 - Rekkehus - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3435
Pris 285.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Rekkehus

Soverom 4
Bad: 2
M2 200 m2
Tomt 354 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sør

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Fantastisk og meget godt vedlikeholdt 4 soverom hjørnehus med vakker utsikt. Dette huset har sentralvarme og air condition og god lagringsplass. Det er en kjeller med ulike muligheter. Dette huset har egen garasje og privat basseng og grill. Videre har det ulike terrasser med utsikt både på havet og fjellene. Det er sol hele dagen, og det ligger i et rolig område. Alle møbler og apparater er inkludert i prisen! Kort sagt, et vakkert sted under solen i Spania!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es