NO3436 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3436
Pris 3.200.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 6
Bad: 4
M2 550 m2
Tomt 12000 m2

Møblert Nei
Energy Rating

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Dette er en intet mindre en storslagen eiendom! Eiendommen har beliggendhet like utenfor Alfaz del Pi og er omringet av vinrankene til Bodegas Mendoza. Boligen har svært høy sandard, her er ikke spart på noe, hverken inne eller ute. Stor stue, spisestue og åpent kjøkken.  6 store, lyse soverom, to av de med eget bad.  Tre peiser, to inne og en ute.  A/C i alle rom samt godt med skapplass.  Ute finner man nydelig BBQ område med utekjøkken, stort flott svømmebasseng og masse plass for soling.  Dobbel garasje.  Egen stor bodega.Utsikt fra terrassen mot Albir og Benidorm.

Video
Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es