NO3437 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3437
Månedlig Lei Pris 1.150€
Ukentlige Leie Pris Fra 375€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 96 m2

Møblert Ja
Energy Rating

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Møblert

Kommentarer

Koselig leilighet til leie i sentrum av Albir.

Leiligheten består av to soverom, to bad, stue, kjøkken og terrasse. Hovedsoverom har dobbeltseng med direkte tilgang til eget bad og ut til terrassen. Gjesterommet har to køysenger. Koselig stue med gode lenestoler. Det er installert norsk tv og internett. Kjempe fint fellesområde med et stort utebasseng og et oppvarmet basseng til bruk om vinteren. Der er også lekeplass og padel bane. Det følger en garasjeplass med leiligheten. Gangavstand til strand og alle fasiliteter.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es