NO3443 - Rekkehus - Albir - Utleie -

Ref. NO3443
Ukentlige Leie Pris Fra 900€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Rekkehus

Soverom 4
Bad: 3
M2 150 m2
Tomt 180 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Moderne og flott funkisbolig til leie i Albir.

Huset har to etasjer pluss en stor takterrasse.

I hovedetasje er det et bra utstyrt moderne kjøkken med kjøleskap som har isbitmaskin og vannrensing, drikkevann,  koselig stue med spisestue, et soverom med dobbeltseng, et bad og fin terrasse med sittegrupper.

I underetasjen er det et stort soverom med dobbeltseng og eget bad. To soverom med familiseng som er etasjeseng med 1,20 bredde nede og 0.90 bredde oppe. Et bad med dusj. Utenfor stor terrasse med sittegruppe og grill som har direkte tilgang til fellesbassenget.

Takterrassen har fantastisk utsikt, sittegrupper og solsenger.

Det er installert internett og tv med norske kanaler.

Det følger med privat parkeringsplass.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es