NO3446 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3446
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 2
M2 96 m2

Møblert Ja
Energy Rating

Eiendoms orientering: - Vest

Fasiliteter: - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Toppetasje leilighet til leie i sentrum av Albir.

Leiligheten er over to etasjer. I første etasje er det stue, kjøkken, soverom, bad  og terrasse. I andre etasje er det et soverom, et bad og stor terrasse. Fint fellesområde med basseng, innendørs oppvarmet basseng, lekeplass og padelbane. Gangavstand til strand og alle fasiliteter.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es