NO3447 - Villa - Alfaz Del Pi - Verkoop -

Ref. NO3447
Prijs 375.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Woning meters: 200 m2
Meter perceel: 1000 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte - Gast App.

Comentaren

4 slaapkamer villa met mooi uitzicht op de zee in Arabische stijl in Alfaz del pi urbanisatie Cautivador. Deze villa heeft een gastappartement en een eigen garage en prive zwembad. Er is een grote tuin met vele terrassen waar u altijd de zon of de schaduw kunt vinden. Verder is er een aparte barbeque zone en mogelijkheid om meerdere autos te parkeren. Centrale verwarming en airco zijn ook aanwezig. Kortom voor deze prijs een interessante investering!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es