NO3447 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3447
Pris 375.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 3
M2 200 m2
Tomt 1000 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sørvest

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod - Gjest App.

Kommentarer

4 roms villa med vakker utsikt over havet i arabisk stil i Alfaz del Pi for salg.  Boligen ligger i den rolige urbanisasjonen El Cautivador. Denne villaen har en gjesteleilighet og privat garasje og privat basseng. Det er en stor hage med mange terrasser hvor du alltid kan finne solen eller skyggen. Det er også et eget grillområde og parkeringsplass for flere biler. Sentralvarme og klimaanlegg er også tilgjengelig. Kort sagt, en interessant investering for denne prisen!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es