NO3449 - Appartement - Albir - SOLD -

Ref. NO3449
Prijs 175.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Woning meters: 65 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Zuidwest

Anlagen: - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Mooi 2 slaapkamer appartement in hartje Albir met mooi uitzicht op de zee. Dit goed onderhouden appartement heeft veel zon, airconditioning een gemeenschappelijke parking en zwembad. De meubels etc. zijn in de prijs inbegrepen. Het appartement is op loopafstand van alle voorzieningen zoals de zee, bars ,restaurants en supermarkt. Kortom een ideaal appartement en een zeer goede mogelijkheid om te verhuren. Dit alles voor een fantastische prijs!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es