NO3449 - Leilighet - Albir - Til salgs -

Ref. NO3449
Pris 175.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 2
Bad: 1
M2 65 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Vakker 2 soveroms leilighet i hjertet av Albir med vakker utsikt over havet. Denne velholdte leiligheten har rikelig med solskinn, aircondition, felles parkering og svømmebasseng. Møblene etc. er inkludert i prisen. Leiligheten ligger innen gangavstand fra alle fasiliteter som sjø, barer, restauranter og supermarked. Kort sagt, en ideell leilighet og en veldig god mulighet til å leie ut. Alt dette til en svært bra pris!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es