NO3450 - Villa - Albir - Verkoop -

Ref. NO3450
Prijs 650.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Woning meters: 370 m2
Meter perceel: 1000 m2

Gemeubeld: Nee
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Bergruimte - Gast App.

Comentaren

Schitterende Villa in Albir die bestaat uit een verdieping met een ruime woonkamer met open haard en een solarium waar verder zich verschillende woon en entertaiment ruimten bevinden. Vanaf hier hebben we toegang tot de buitenruimte met een zoutwaterzwembad en barbecue. Via de grote hal komen we in de grote keuken. 3 slaapkamers en 2 badkamers, bevinden zich op deze verdieping.
Op de begane grond, met een eigen ingang, vinden we een gastenappartement met woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer. Naast dit appartement is ook een grote garage, een fitnessruimte en een kleine kelder. Het huis is voorzien van centrale verwarming en airconditioning en is omgeven door een prachtige tuin. Aan de voorkant ervan vinden we een grote parkeerplaats voor meerdere auto's. De locatie is fantastisch, want in 10 minuten te voet bereikt u het centrum van Albir en de oriëntatie op het zuidwesten garandeert de hele dag zon. Je moet het gezien hebben!.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
selliott@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es