NO3450 - Villa - Albir - Til salgs -

Ref. NO3450
Pris 650.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 3
M2 370 m2
Tomt 1000 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Eiendoms orientering: - Sørvest

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod - Gjest App.

Kommentarer

Fantastisk villa i Albir som består av to etasjer. I hovedetasjen finner man romslig stue med peis og solarium og flere oppholdsrom. Herfra er det også utgang til uteplassen med et saltvannsbasseng og grillplass. Gjennom den store entreen går vi inn i det store kjøkkenet, og like innenfor 3 soverom og 2 bad.
I første etasje, med egen inngang, finner vi en gjesteleilighet med stue, kjøkken, soverom og bad. Ved siden av denne leiligheten er det også en stor garasje, et treningsstudio og en liten kjeller. Huset har sentralvarme og aircondition og er omgitt av en vakker hage med grønt område og foran den finner vi en stor parkeringsplass for flere biler. Beliggenheten er fantastisk.  Med mindre enn 10 minutter til fots kommer du til Albir sentrum og dets sørvestlige retning garanterer sol hele dagen. Du må se det !

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es