NO3453 - Villa - Finestrat - Til salgs -

Ref. NO3453
Pris 2.950.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 9
Bad: 5
M2 650 m2
Tomt 2250 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod - Gjest App.

Kommentarer

UNIK LUKSUSVILLA med utrolig panoramautsikt over havet mot Altea, Benidorm, Villajoyosa og helt til Alicante. Dette er en arkitektdesignet privat villa med alt du kan ønske deg i et så vakkert hjem. Eiendommen har 2 etasjer samt underetasje som har et stort treningsrom med vinduer i saltvannsbassenget. Det er et spillrom med innendørs elektronisk golfannlegg. I tillegg  er det en egen 2 roms leilighet med egen inngang. Boligen har stor dobbel garasje, god lagringsplass. Det er heis som strekker seg over 4 etasjer. Totalt er det 9 soverom, 5 bad, 3 WC. 4 kjøkken, en 9 hulls putting golfbane, utendørs sjakk. Jacuzzi. Boligen har selvfølgelig "fremtidig hus" system som man kan kontrollere med smarttelefonen. La Marina kjøpesenter, flotte sandstrender, golfbane, eventyrpark, dyrehage, badeland alt innen få minutters kjøring. En ubeskrivelig flott bolig på alle måter!

Video
Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Finestrat
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es