NO3456 - Villa - La Nucia - Verkoop -

Ref. NO3456
Prijs 340.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Villa

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woning meters: 150 m2
Meter perceel: 800 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Goed onderhouden 3 slaapkamer villa in Bello Horizonte met een grote tuin en mooie uitzichten. Deze villa heeft twee ingangen met diverse terrassen en een mooi eigen zwembad. Het ligt niet ver van Altea en Alfaz del pi en 10 minuten van de zee. Kom beslist eens een kijkje nemen!

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Suggesties - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es