NO3456 - Villa - La Nucia - Til salgs -

Ref. NO3456
Pris 340.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 150 m2
Tomt 800 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Parkeringsplass - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Godt vedlikeholdt 3 roms villa i Bello Horizonte med en stor hage og vakker utsikt. Denne villaen har to innganger og flere terrasser samt et vakkert privat basseng. Det er ikke langt fra Altea og Alfaz del Pi og  kun 10 minutter fra sjøen. Kom og ta en titt!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - La Nucia
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es