NO3457 - Villa - Altea - Til salgs -

Ref. NO3457
Pris 375.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 4
Bad: 3
M2 256 m2
Tomt 518 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod - Gjest App.

Kommentarer

En nydelig villa som ligger i en privat vei. Bygget over 2 etasjer. Boligen kan brukes som 2 separate, 2 roms leiligheter ettersom hver etasje har egen inngang. Våkn opp til den vakre soloppgangen hver morgen med frokost på terrassen! Denne eiendommen har heis. Hovedetasjen har en romslig stue/spisestue med fantastisk utsikt til havet og fjellene. 2 doble soverom, 2 bad (ett en-suite) og kjøkken. En stor hage med grill spisestue. Rikelig med plass til å bygge svømmebasseng. Eiendommen har en sjarmerende takterrasse. Den nederste etasjen har en lys stue med åpen kjøkkenløsning, 2 soverom og bad. Det er en dobbel garasje med et verktøys og oppbevaringsrom. Fjernstyrt port. Alarmsystem er installert. Eiendommen ligger overfor L'Olla som er en liten øy. Gangavstand til togstasjonen som du kan ta til Calpe og Denia eller motsatt retning til Altea, Albir, Alfaz, Benidorm, kjøpesenteret La Marina, Villajoyosa og videre til Alicante. L'Olla strand og Altea Vella landsbyen, ligger innen gangavstand til noen flotte restauranter. Det er også en golfbane i nærheten. Verdt å se!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Altea
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es