NO3458 - Appartement - Albir - Verhuring -

Ref. NO3458
Maandelijkse Huurprijs 660€
Huurprijs per week uit 195€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Woning meters: 40 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating

Anlagen: - Zwembad - Airco - Gemeubeld:

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












ANTI-SPAM. Voer de tekst in het beeld uit om het bericht te verzenden.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es