NO3458 - Leilighet - Albir - Utleie -

Ref. NO3458
Månedlig Lei Pris 660€
Ukentlige Leie Pris Fra 195€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Leilighet

Soverom 1
Bad: 1
M2 40 m2

Møblert Ja
Energy Rating

Fasiliteter: - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert

Kommentarer

Koselig leilighet til leie nær stranden i Albir.

Leiligheten har et soverom, et bad, stue, bra utstyrt kjøkken, vaskerom og sydvent terrasse.

Totalt rennovert august 2017. Nye møbler og hvitevarer.  Det er installert air condition/varmepumpe, fiber internett og tv med norske kanaler. Fellesområde har stor solfylt terrasse og et lite basseng.

 Leiligheten ligger super sentralt med gangavstand til alle fasiliteter. I samme gate er det restauranter, matvarebutikk, apotek like rundt hjørne, 2 min gangavstand til Albir stranden, 3 min gangavstand til golfbanen (pitch and put) og like utenfor er det buss stopp der bussen går til Altea, Benidorm  og Alfaz del pi.

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es