NO3459 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3459
Pris 420.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 203 m2
Tomt 939 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Oppføringsår  1980

Eiendoms orientering: - Sørøst

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod

Kommentarer

Den perfekte familievilla med alt på et plan for salg. Boligen består av: Stort inngangsparti som fører til det deilige kjøkkenet, stor stue og spisestue, 3 doble soverom, 2 store bad (det ene er en-suite). Utenfor har man et 8x4 m svømmebasseng, BBQ, fantastisk terrasse for bespisning eller soling. Huset ble totalrenovert i 2012. Alle utendørs vegger til huset og murene rundt eiendommen er nylig malt i oktober 2017. Nye doble vinduer, sentralvarme og A/C. Det er i tillegg til hovedboligen et aneks som kan brukes av barna, som avsappningsrom, treningsrom etc. Her er også en hems med plass til en gjest eller to til å sove over. I tillegg er det garasje av god størrelse og bod. Bildene sier alt om denne vakre villaen. Hvis du er ute etter en svært vedlikeholdt eiendom i Spania, så er dette noe for deg. Kontakt oss for visning!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es