NO3460 - Villa - Alfaz Del Pi - Utleie -

Ref. NO3460
Månedlig Lei Pris 900€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 3
Bad: 2
M2 120 m2
Tomt 500 m2

Møblert Ja
Energy Rating

Fasiliteter: - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Koselig enebolig til leie.

Huset har 3 soverom, 2 bad, stue, kjøkken, kontor, stor fin beplantet hage med eget svømmebasseng. Det er installert AC i huset. Kontoret og stuen har peis. Det ene gjesterommet har eget bad og egen inngang. Kontoret kan brukes til soverom om man trenger 4 soverom. Stille og rolig området mellom Alfaz og Albir. 

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es