NO3480 - Schakelwoning - Alfaz Del Pi - Verkoop -

Ref. NO3480
Prijs 210.000€198.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Schakelwoning

Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Woning meters: 85 m2
Meter perceel: 175 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: - Parkeerplaats - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es