NO3480 - Rekkehus - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3480
Pris 210.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Rekkehus

Soverom 3
Bad: 2
M2 85 m2
Tomt 175 m2

Møblert Ja
Energy Rating Proceso

Fasiliteter: - Parkeringsplass - Oppvarming og air-condition - Møblert - Bod

Kommentarer

Dette koselige rekkehuset med tre soverom og to bad, ligger kun minutters gange fra Alfaz del Pi.  Her finner du alt du trenger fra butikker, barer, restauranter kommunesenteret og idrettsannlegg.  

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












ANTI-SPAM. Skriv inn teksten i bildet ut for å sende meldingen.
Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Thomas Wendel

Tel. +34 679 721 711
     
twendel@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
         
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es