NO3481 - Villa - Alfaz Del Pi - Til salgs -

Ref. NO3481
Pris 349.000€
Status: Bruktbolig
Type eiendom Villa

Soverom 5
Bad: 4
M2 380 m2
Tomt 2200 m2

Møblert Nei
Energy Rating Proceso
Oppføringsår  1978

Eiendoms orientering: - Øst

Fasiliteter: Garasje - Privat Parkeringsplass - Svømmebasseng - Oppvarming og air-condition - Bod - Gjest App.

Kommentarer

Flott og romslig enebolig med fem soverom og fire bad for salg bare 5 minutters gange fra den norske skolen i Alfaz del Pi. Beliggende i den rolige urbanisasjonen Belmonte.  Matvarebutikker, restauranter, butikker, offentlige kontorer, barer etc ligger bare et ar minutters kjøretur unna.   Øverste etasje har en stor stue, separat kjøkken, soverom, bad. Den har en åpen terrasse som fører inn til en overbygd terrasse. Første etasje har stue med åpen kjøkkenløsning, flere soverom og bad. Kunne lett blitt gjort til en egen leilighet. Inkludert: Alarm, sentralvarme og klimaanlegg. Eiendommen ligger på en stor tomt på 2200 m2. Trygt for barn, perfekt hvis du har hunder. Tomten er sikker og inngjerdet.  En spennende eiendom som du kan sette på ditt eget preg på. En virkelig må se!

Mer informasjon

Fyll ut dette skjemaet hvis du ønsker mer informasjon om denne boligen.












Forslag - Alfaz Del Pi
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es