NO3482 - Appartement - Albir - Verkoop -

Ref. NO3482
Prijs 269.000€
Toestand: Tweedehands
Type woning: Appartement

Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Woning meters: 175 m2

Gemeubeld: Ja
Energy Rating Proceso

Oriëntatie: - Op

Anlagen: Garage - Parkeerplaats - Eigen Parkeerplaats - Zwembad - Airco - Gemeubeld: - Bergruimte

Comentaren

Fantastische atico in Albir met mooie uitzichten. Deze atico is op het zuiden gericht en heeft een groot terras. Het heeft centrale verwarming en een eigen garage. Verder is er een mooie tuin en gemeenschappelijk zwembad met sport faciliteiten. Het wordt gemeubileerd aangeleverd. Dit appartement is 5 minuten van de zee en vlak bij de winkels en restaurants. Dit alles voor een spetterende prijs! Dit moet u zien.

Meer informatie

Vul dit formulier in als u meer informatie wenst over dit object.












Suggesties - Albir
Thomas Marthin Gils

Tel. +34 699 45 85 99
     
tgils@notar.es
Anders Viste

Tel. +34 607 882 530
     
aviste@notar.es
Lene Silden

Tel. +34 607 882 534
     
lsilden@notar.es
Ana Villanueva

Tel. +34 669 230 831
   
ana@notar.es
Antoine Kees

Tel. +34 625 455 248
           
antonio@notar.es
Stephen Elliott

Tel. +34 642 336 940
   
stephen@notar.es
Solveig Viste

Tel. +34 607 882 532
     
solveig@notar.es
Valerie Verkest

Tel. +34 655 011 657
         
valerie@notar.es